czwartek, 15 stycznia 2015

#24 Chustecznik dla babci Krysi


Niedawno miałam przyjemność robić chustecznik z przeznaczeniem dla "babci Krysi". Co prawda nie był z okazji dnia babci, ale czemu by nie dawać naszym dziadkom rzeczy zrobionych własnoręcznie?
Moja wyobraźnia popłynęła: użyłam bejcy o odcieniu dębowego, a pod serwetkę białą farbę akrylową. Po naklejeniu serwetki, maki wydawały mi się mało wyraziste, więc poprawiłam kontury patyną. Napis zrobiłam metodą kalkomanii.


UWAGA! 
Jeśli podoba Ci się chustecznik, zapraszam do głosowania na niego w konkursie na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowanego przez Creative Hobby
Aby zagłosować, należy kliknąć w zdjęcie i polubić je.
---> KLIK

A na koniec zdjęcie mopełka z dostawą drewna. 
Wszystkie drewienka pochodzą z:

3 komentarze:

  1. Ciekawe czy "Babcia Krysia" będzie zadowolona z prezentu? :) A swoją drogą - widzę, że tu sporo pracy było, bo i bejca i serwetka na górze, i napis... :) Ja już dawno temu taki serwetnik robiłam , nawet nie pamiętam dokładnie kiedy...
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Babia Krysia na pewno będzie szczęśliwa jak dostanie taki chustecznik! A ja już nie mogę się doczekać na efekty pracy, które mam nadzieję będziemy mieć okazję pooglądać u Ciebie, z dostawą drewienek ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...